Hakkımızda

Naturel Soğutma Isıtma Makina ve Termik Cihazlar Ticareti.

NATUREL SOĞUTMA ISITMA MAKİNA VE TERMİK CİHAZLAR TİCARETİ olarak, uzman kadromuz ile merkezi soğutma,Isıtma ve havalandırma sektöründe, her türlü şikayet ve sorunlarınızda yanı başınızdayız.

Merkezi soğutma sistemlerinde, süpervizörlük, start-up, periyodik koruyucu bakım, arıza giderimi ve servis hizmetleri firmamızın teknik uzmanları tarafından verilmektedir. Faaliyetlerimiz arasında bulunan bu servis hizmetleri yurt içerisinde olduğu gibi yurt dışında da devam etmektedir.

Soğutma grubu kompresörlerinde oluşacak arızaların giderilmesi için de firmamız servis hizmeti vermektedir. Semi hermetic pistonlu ve vidalı kompresörlerin gerek mekanik onarımları gerekse elektriksel hasarları ( stator yanmaları ) firmamız bünyesinde çözümlenmektedir. Üstelik garantili olarak!... 

 

Firmamızın faaliyet alanlarındaki işlemler, konusunda uzman, üniversitelerin ilgili bölümlerinde eğitim görmüş, profesyonel teknik kadromuz ile yapılmaktadır.

 

Teknoloji gelişimlerini sürekli takip etmek, yeniliklere açık olmak ve bu yenilikleri eğitim programlarımızla teknik servis kadromuza indirgemek siz değerleri müşterilerimize çok daha iyi hizmet verebilmek içindir.

 

Personel kalitemizin yanı sıra, hizmetlerimizde kullandığımız teknolojik ölçü – kontrol cihazları, servis ve personel gücümüze güç katmaktadır. Ekiplerimizin kullandığı bu aletler, verdiğimiz hizmetlerin  çok daha kaliteli ve çok daha çabuk olmasının yanı sıra siz değerli müşterilerimizin para ve zaman kaybını da engellemek içindir. Kullanmakta olduğumuz tüm ölçü kontrol aletleri, TSE ve diğer ilgili kuruluşlar tarafından kalibrasyonları yapılmış cihazlardır.

 

Müşteri Temsilcilerimiz, her an firmamızla iletişim kurabilmeniz için ve bu iletişimi derhal sonuca götürüp, sorunlarınızın en kısa zamanda çözülebilmesi amacı ile sürekli çalışmaktadırlar.

 

Firmamız içinde bulunduğu soğutma ve ısıtma sektöründe imalatını ve taahhüt işlerini yaptığı soğutma cihazlarının yanı sıra farklı markaların Freon gazlı ve (Nh³) Amonyak gazlı soğutma gurupları,Chiller soğuk su üretici grupları,Proses soğutma gurupları, Soğuk hava depoları,Pastörize muhafaza depoları,Et ve Balık şok odaları,Saha süt toplama merkezleri soğutma gurupları,Frigorifik pastörize gıda dağıtım ve donmuş gıda dağıtım araç kasaları,Radyal ve Aksiyel fanlı su soğutma kulelerine de servis hizmetleri verilmektedir.

 

 

Kısa sürede çok yol kat eden NATUREL SOĞUTMA ISITMA MAKİNA VE TERMİK CİHAZLAR TİCARETİ üstün hizmet ve servis kalitesini arttırarak samimi,dürüst,yapıcı hizmet anlayışı ile Soğutma,Isıtma ve  havalandırma sektöründeki yoluna kendinden emin,başarının getirdiği haklı öz güven ile devam etmektedir… 

 

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

0212 4932540

MAIL

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

CEP TELEFONU

0542 7454508