Hizmetlerimiz

Firma olarak sunduğumuz hizmetler

NATUREL SOĞUTMA ISITMA MAKİNA VE TERMİK CİHAZLAR TİCARETİ Faaliyet alanları aşağıda sıralanmıştır. Firmamızı güçlü ve kaliteli yapan, sektöründe önder firmaların arasına girmesini sağlayan özellik,  tüm bu faaliyetlerin hepsinin en ufak bir aksamaya mahal vermeden tek bir elden yürütülmesi ve sorunsuz koordinasyonlu olarak tamamlanmasıdır. İşte Bu yüzden, NATUREL SOĞUTMA ISITMA MAKİNA VE TERMİK CİHAZLAR TİCARETİ sektörde haklı yerini almanın eşsiz gururunu yaşamaktadır.

  • Kompresör bobinaj - stator sargı sarım işlemleri,
  • Kompresör mekanik revizyon arıza ve bakım işlemleri,
  • Soğutma grupları servis, bakım, arıza ve start up işlemleri,
  • Endüstriyel kontrol ve otomasyon sistemleri,
  • Taahhüt, proje ve mühendislik hizmetleri,
  • Kanallı, split, Rooftop Klimalar servis ve montaj işlemleri,

Sektöre “ Komple Servis “ anlayışını getiren firmamız, emin adımlarla yoluna devam etmektedir. 

Nedir “ Komple Servis “ ?

Komple servis, firmamız ile çalıştığınız zaman, servis konusunda başka bir firmaya ihtiyaç duymazsınız demektir. 

Soğutma grubunun kompresöründe mekanik arıza meydana geldi, soğutma grubunda arıza meydana geldi, kompresörde elektriksel hasar oluştu ve motoru yandı, bu tip arızaların çözümü NATUREL SOĞUTMA ISITMA MAKİNA VE TERMİK CİHAZLAR TİCARETİ’ dir. Normal servis firmaları, arızalanan kompresörü, kompresör tamir firmasına tamir ettirir, soğutma grubu arızasını kendisi tamir eder, kompresörün yanan motorunu, bobinaj firmasına  sardırır. Ek firmaların yardımı ile müşterilerine hizmet verir. Bu olay hem zaman hem de nakit kaybı demektir. 

Yukarıda belirtilen arıza durumlarının firmamız tarafından çözülme şekli ise ; 

Arızalı kompresör, mekanik atölyemizde tamir ve test edilir. Arızalı soğutma grubu, servis ekiplerimizce tamir edilir. Motoru yanmış kompresörün sarımı ve testleri, bobinaj atölyemizde yapılır. A' dan Z' ye tüm işler firmamızın yetkili ve uzman personellerince tamamlanmaktadır. İşte biz buna “ Komple Servis” diyoruz!...

 

 

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

0212 4932540

MAIL

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

CEP TELEFONU

0542 7454508