Ürünlerimiz

Firmamızın ürünleri

BUCO KIRIK BUZ MAKİNESİ

 

Sample Image 

BUCO Kırık Buz Makinası 24 saat boyunca sürekli buz üretimini mümkün kılmaktadır.

1 ton ila 100 ton/gün kapasiteli buz üretimi yapılabilmektedir.

Çift cidarlı plakalardan oluşmuş ve tamamı paslanmaz çelikten imal edilmiştir.

Yağmurlama sistemine göre çalışmaktadır. Plakaların üzerinde bulunan bir havuzda toplanan su, homojen bir şekilde toplama havuzunun altındaki deliklerden aşağıya doğru dik durumdaki plakaların üzerine akar. Su, içersinden soğutucu gaz geçen plakaların üzerinden geçerken donarak buza dönüşür. Buzlar plaka üzerinden sıcak gaz defrost yöntemi ile düşürülür.

Diğer buz makinaları -30C, -35C evaporasyon sıcaklığı ile çalışıp çift kademeli soğutma ihtiyacı duyarken, BUCO Kırık Buz Makinası plakalarının ısı iletkenlik katsayısının çok yüksek olması evaporasyon sıcaklıklarının -8C, -10C veya -12C olmasını sağlamaktadır. Bunun anlamı tek kademeli soğutma yani bir alçak basınç kompresör kazancı ve onun tüketeceği elektrik enerjisinin tasarrufudur. Elektrik enerjisi sarfiyatı yönünden diğer tamburlu buz makinalarına kıyas ile %50 tasarruf sağlar.

Elde edilen buzun sıcaklığı suyun donma noktasının biraz altında olduğu için buz yumuşaktır ve kolayca erir. Ayrıca buzların yüzeyleri yumuşak olduğundan birbirlerine yapışma tehlikesi yoktur. Kenarları kesinlikle keskin değildir. Dolayısı ile ürün için herhangi bir zarar teşkil etmesi söz konusu değildir.MÜŞTERİ HİZMETLERİ

0212 4932540

MAIL

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

CEP TELEFONU

0542 7454508