Hizmetlerimiz

Firma olarak sunduğumuz hizmetler

NATUREL SOĞUTMA ISITMA MAKİNA VE TERMİK CİHAZLAR TİCARETİ servis anlayış ve kalitesi ile farklılık yaratmaktadır. Kullanılan elektronik ölçü – kontrol cihazları müşterilerimize zaman ve nakit kazandırmanın yanı sıra, firmamızın da servis kalitesini yükseltmektedir.

Hassas amper, voltaj, faz açısı, titreşim ölçen aletlerimiz, gaz basınçlarını ölçen manifoldlarımız, sıcaklık ölçüm cihazlarımız komple elektronik cihazlardır. Bu sayede arıza tespitlerimiz ve ölçüm sonuçlarımız çok daha kısa sürede tamamlanmakta ve çok daha kesin sonuçlar elde etmekteyiz. 

Sample Image

Firmamızla koruyucu bakım anlaşması yapan müşterilerimiz, 7 gün 24 saat kesintisiz ve öncelikli servis hizmeti, indirimli ve süratli yedek parça temini gibi hizmetlerimizden de yararlanırlar.

Aylık koruyucu bakımlarda kondenser temizliği, elektrik panosu temizliği gibi rutin bakım işlemlerinin yanı sıra, gaz ve yağlama basınç kontrolleri, süperheat ve subcool kontrolleri gibi detaylı kontrol prosedürü izlenerek oluşması muhtemel arıza durumlarının önüne geçilir.
 

Sample Image


 Müşterilerimize değişik alternatifli koruyucu bakım teklifleri sunulur. Avantajları ve dezavantajları müşteri temsilcilerimiz tarafından müşterilerimize bildirilir. Bu sayede cihazlara uygun bakım periyodunun seçilmesinde müşterilerimize yardımcı oluruz.
 
 Koruyucu bakım ve arıza servisleri sırasında tespit edilen arızalı parçaların dijital makinelerle resimleri çekilir ve teklifle birlikte müşterilerimize sunulur. Arıza giderimi yapıldıktan sonra değişimi yapılan yedek parça yetkiliye teslim edilir. 
 

Sample Image

 Koruyucu bakım ve arıza servislerinde kullanılan bütün teknik ekipman ve ölçü aletleri TSE belgeli, kalibrasyonları yapılmış ileri teknoloji ürünü teknik ekipmanlardır.
 Servis departmanımız, Üniversitelerin ilgili bölümünden mezun olmuş, firmamız bünyesindeki eğitimini tamamlamış teknik personellerden oluşur. 
 
NATUREL SOĞUTMA ISITMA MAKİNA VE TERMİK CİHAZLAR TİCARETİ yetkili servisi olduğu markalar haricinde, diğer marka soğutma gruplarına da servis hizmeti vermektedir. Özel servis hizmeti verdiğimiz markaların başlıcaları aşağıda belirtilmiştir.

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

0212 4932540

MAIL

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

CEP TELEFONU

0542 7454508