Ürünlerimiz

Firmamızın ürünleri

Lederle Hermetic Endüstriyel Sanayi Sistem Pompaları

 Lederle Hermetic - Endüstriyel Sanayi Sistem Pompaları Satış & Servis Hizmetleri

Lederle HERMETİC’ Enerji, Petrol, Gaz, Kimya Endüstrisi taşıyıcı akışkan pompaları…
Ürün Satış & Servis Hizmetlerimiz ;

Naturel Soğutma Isıtma Makina Ve Termik Cihazlar Ticareti’nin konu ile ilgili müşteri yapısını, hususi şekilde, Kamu ve özel kurumlara ait endüstriyel tesislerin yurt içi ve yurt dışı genelinde Lederle Hermetic Pumpen, ürünlerini işletmeleri bünyesinde istihdam eden, son kullanıcı konumundaki bütün Lederle Hermetic Pumpen, pompa kullanıcıları oluşturmaktadır…

Bu sebeple, 

Naturel Soğutma Isıtma Makina Ve Termik Cihazlar Ticareti olarak, yurt dışı ile yurt içi genelinde, Lederle Hermetic Pumpen, pompalarının cihaz satışı ve satış sonrası periyodik cihaz bakım, onarım, servis hizmetlerini, kurumsal şekilde veya kişiye özel ticari ihtiyaçlara yönelik oluşan talepler doğrultusunda sunmaktadır. 

Firmamız yeni kurulacak olan projeler ile hali hazırda çalışan mevcut tesisler içinde sözleşmeli periyodik bakım, onarım ve işletme takip hizmetlerini anlaşmalı şekilde müşterilerin tamamına ayrım gözetmeksizin sunmaktadır...

• Özel ihtiyaç ve hizmet talepleriniz ile ilgili firmamızla irtibata geçiniz.  

! Detaylı bilgiye alt kısımda yer alan bağlantıdan ulaşabilirsiniz…  İletişim: 0 542 745 45 08

 LEDERLE HERMETIC ENDÜSTRİYEL SANAYİ SİSTEM POMPALARI BROŞÜRÜ

LEDERLE Hermetic Pumpen Ürünleri 

Özetle, Lederle Hermetic Pumpen sealless’in pompa serisi, konserve motor ,vakum ve pozitif deplasmanlı pompalar ile ürün gamı aralığını standart, kişiye ve ihtiyaca özel pompa tasarımları oluşturmaktadır.

Özel müşteri gereksinimlerini karşılamak amacı ile üretilen, Lederle Hermetic Pumpen sealless‘in ürün gamı içerisinde bula bileceğiniz çok çeşitli çözüm noktaları ile standart ve alternatif pompalar dâhil olmakla birlikte, kişiye özel tasarıma sahip cihazlar yer almaktadır.

Lederle Hermetic’ pompalar  -160°C ile +480°C' ye kadar akışkan sıcaklıkları ile çalışabilir, kesinlikle herhangi bir sızıntı oluşumu göstermezler, en şiddetli toksik veya tehlikeli uygulamalar için dünya çapında 195.000'den fazla proje içerisinde “Lederle Hermetic Pumpen” proses akışkan taşıyıcısı olarak,  güvenilir kaliteli ekipman vasfına sahip olmasından dolayı öncelikli tercih edilerek, istihdam edilmiştir.

Lederle Hermetic’ enerji, petrol, gaz, kimya endüstri uygulamaları;

• İnorganik temel kimyasallar,

• Petrokimya,

• Polimerler,

• İnce ve özel kimyasallar,

• Enerji üretimi,

• Tekstil Sanayi, (Kumaş boyama, İplik üretimi, Mensucat Sanayi Vb.)

• Sınai gazlar üretimi, - (Nh³-Amonyak & CO²-Karbondioksit Vb.)

Gelişmiş Enerji, Kimya, Petrol, Gaz, Tekstil Sanayi üretimi güvenliği dünya çapında, sağlık ve çevreyi korumayı geliştirmek için büyük çaba sarf etmektedir.

Çevreyle ilgili, çevresel, ekonomik ve sosyal hedefler için genel konsept sürdürülebilir kalkınmaya dayanmaktadır.

Bu noktadan hareketle, çevre üzerinde kimyasal üretimden kaynaklanan, enerji tüketimine dayalı

Endüstri etkisini azaltmak ve aynı zamanda, uluslararası rekabet gücünü korumak ve

Önemli ölçüde dikkatli personel istihdam etmenin beraberinde, sektörde oluşan talepler

Doğrultusun da teknolojik gelişmeyi yakından takip ile tatbik etmek, dünya çapında sosyal sorumluluk almak demektir…

POMPA ÇEŞİTLERİ;

Mühürlü  Hermetic  Santrifüj Pompalar;

Konserve motorlu pompalar, “Potansiyel olarak, patlayıcı ortamlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır.”

Manyetik, Monoblok Ve Akuple Tip Pompalar,

Teknik Özellikleri Hakkında : Model Serisi : CNP / CNPF / CNPK

Tek kademeli konserve motorlu API 685 uygun proses tasarımı pompalar.

Konserve motorlu pompalar mekanik mühür olmadan, kompakt ve bütünleşmiş bir ünite ile karakterizedir. 

Motor ve pompa ortak bir şaft üzerine şişirme rotor ve pervane bir birim oluşturur. Rotor, iki özdeş, orta kayıcı yağlanan yataklar tarafından yönlendirilmektedir. Tahrik motorundaki stator ince bir hücre duvarı olan stator astar ile rotor alanı ayrılır.

Pompanın hidrolik bölümü ile birlikte rotor boşluğunun kendisi, devreye önce orta pompalama ile olması gereken fark basıncı ile bir kombine oyuk oluşturur. Motordan ısı kaybı rotor ile stator arasında kısmi bir akış ile devre dışı gerçekleştirilir. Aynı zamanda, kısmi akış ile rotor boşluğunu ve de kaydırma yatakları yağlar. 

Sızdırmaz biçimde zarflanmış bileşeni olan metal hücre ve motor mahfazası bir güvenlik duvarı olarak kullanılır. Bu nedenle, konserve motorlu pompalar tehlikeli, zehirli, patlayıcı ve değerli akışkan materyali taşırken her zaman mümkün olan en yüksek güvenlik seviyesini sağlamakta olan pompalardır.

 

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

0212 4932540

MAIL

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

CEP TELEFONU

0542 7454508