Ürünlerimiz

Firmamızın ürünleri

Mono Blok Ticari & Endüstriyel Soğutma

Endüstriyel  Monoblok  Soğutma Grubu

Sample Image

 

Soğuk ve donmuş muhafaza odaları şartlarına uygun olarak 4.500 kcal/h ile 34.000 kcal/h soğutma kapasitesi aralıklarında 12 ayrı model olarak üretilir. Yarı-Hermetik kompresörlü ve hava soğutmalı kondenserlidir.

Cihaz dış hava şartlarına uygun olarak gruplanmıştır. Avrupa Birliği normlarına uygun imal edilir. Cihaz gaz şarjı yapılmış olarak teslim edilir. Elektrik panosu ve tüm otomatik kontrol elemanları ile birlikte montaja hazır olarak sevk edilir.

 

 

 

Monoblok  Tip Soğutma Grubu

 

Sample Image

Soğuk ve donmuş muhafaza odaları şartlarına uygun 1054 kcal/h - 5.591 kcal/h soğutma kapasitesi aralıklarında 3 ayrı model olarak üretilir.İhtiyaca göre hermetik veya yarı hermetik kompresörlü ve hava soğutmalı kondenserlidir.

 

Cihaz kompakt tip olup tüm ekipmanları montajlı ve gaz şarjı yapılmış olarak sevk edilir. Dış hava şartlarına uygun olarak gruplanmıştır. Avrupa Birliği normlarına uygun imal edilir. Sıcak gaz defrost tertibatına sahiptir.

 

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

0212 4932540

MAIL

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

CEP TELEFONU

0542 7454508