Ürünlerimiz

Firmamızın ürünleri

Paket Tip Soğuk Su Üretici Gruplar

 

Mini Chiller'ler : 1 hp ile 4 hp arası kapasiteler scrool ve rotary kompresörler kullanılarak çok sessiz olarak iç mekanlar için tasarlanmıştır..
 
Tüm cihazlarımızda verimlilik ve ekonomiklik ön plana alınmıştır.

 

 

Naturel Soğutma Isıtma Makine - Mini Chiller Gruplar :

1 hp ile 5 hp arasında kapasiteler scrool,rotary ve hermetic kompresörler kullanılarak çok sessiz olarak iç mekanlar için tasarlanmıştır..

Tıbbi yada deney ortamlarında istenilen ısılarda soğutma ve ısıtma yapılan chiller su soğutma grupları tasarımı yapılabilir .

Bu sistemler farklı değişken ısılara göre programlanabilir ve farklı set noktaları arasında çalışmasını sürdürür.

•   10°C / +25°C ısılarda kullanılabilecek üniteler tamamen taşınabilir ve estetik, galvaniz sac üzerine elektrostatik boya ile korunmuş bir kabin içerisinde paket olarak tasarlanmıştır…

•   Chiller üniteler +90°C ‘ lik dönüş suyundan +10°C’ ye veya daha düşük ısılara hatta -10°C / -30°C ihtiyaçlar için dahi kullanıma sunulmuş ve olumlu sonuçlar alınmıştır…

•   Çalışma fonksiyonlarını gösteren dijital paneli ile kontrol tuşları ünite üzerindedir…

•   Cihaz kapasite ve tiplerine göre 220 V/50 Hz. veya  380V ~ 400V /3Ph / 50Hz.’ olarak üretilmektedir…

•   Pano içinde kontaktör, termik, W otomat sigortaları ile komple otomasyon paketi kabin içindedir…

•   Su Soğutma cihazları müşteri taleplerine, kullanım şartlarına göre kapasite verimleri ve güçleri ile ilgili ilişik seçim tablosu detaylarından seçilebilmektedir.

 

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

0212 4932540

MAIL

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

CEP TELEFONU

0542 7454508