Ürünlerimiz

Firmamızın ürünleri

Shell &Tube Deniz Suyu Kondenserleri

Deniz suyu ile çalışan su soğutmalı kondenserler, denizde ve anakarada denize yakın sahil kesimlerinde istihdam edilmiş olan, endüstriyel ve ya ticari tip su soğutmalı soğuk su üretici ünitelerde veya farklı tip de ihtiyaca yönelik soğutma ihtiyaçlarını karşılayan (Buz makineleri  Vb.) cihazlar üzerinde soğutucu gaz’ın sıvılaştırılması amacıyla sistem componenti olarak kullanılmaktadır.

NDK Serisi - Shell & Tube Tip Deniz Suyu Soğutmalı Kondenserler  10 kW/h  ilâ 1920 kW/h  kapasite aralığında imal edilebilmektedir.

Katalogda bulunmayan kapasiteler için lütfen firmamızla bağlantıya geçiniz.

Isı transfer boruları aynalara makineto sıkıştırma tekniği kullanılarak üründe sızdırmazlık sağlanmaktadır.

Kondenser ısı transfer materyalleri bakır’a > nikel (Bafon) ısı transfer boruları kullanılarak ürün dizayn edilmiştir.

Dizayn ve imalat ile ilgili kontrollerde, uluslararası kalite standartları takip edilerek ürünün güvenlik gereksinimleri sağlanmıştır.

Kondenser kapakları döküm, taşıyıcı perdeler ve aynalar korozyona karşı dayanıklı malzemeden, ürünün sızdırmazlık niteliği kauçuk ağırlıklı özel materyal ile sağlanmıştır.

Kondenser gaz giriş ve çıkış materyalleri üzerinde, donanımın istihdam edileceği sistem üzerine bağlantısını kolaylaştırmak için bakır bağlantı materyalleri donanım üzerinde bırakılmıştır.

Su giriş çıkış bağlantıları isteğe bağlı şekilde dişli ya da kaynaklı veya flanşlı olarak yapılabilmektedir. 

Üretilen tüm shell & tube tip kondenserlerin su tarafı 10 bar, gaz tarafı 30 bar basınç altında sızdırmazlık testine tabi tutulmaktadır.

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

0212 4932540

MAIL

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

CEP TELEFONU

0542 7454508