Ürünlerimiz

Firmamızın ürünleri

Shell &Tube Su Soğutmalı Kondenserleri

Su soğutmalı kondenserler, endüstriyel ve ya ticari tip su soğutmalı soğuk su üretici ünitelerde veya farklı tip de ihtiyaca yönelik soğutma ihtiyaçlarını karşılayan (Buz makineleri vb.) cihazlar üzerinde soğutucu gaz’ın sıvılaştırılması amacıyla sistem componenti olarak kullanılmaktadır.

NSK Serisi - Shell & Tube Tip Su Soğutmalı Kondenserler  10 kW/h  ilâ 1920 kW/h  kapasite aralığında imal edilebilmektedir.

Katalogda bulunmayan kapasiteler için lütfen firmamızla bağlantıya geçiniz.

Isı transfer boruları aynalara makineto sıkıştırma tekniği kullanılarak üründe sızdırmazlık sağlanmaktadır.

Kondenser ısı transfer materyalleri geometriye sahip, dıştan yivli ve özel bakır alışım metal yapı niteliğine haiz metalden imal edilmiş, ısı transfer materyalleri kullanılarak ürün dizayn edilmiş tir.

Ürün dizayn’ı ve imalatı ile ilgili kontrollerde, uluslararası kalite standartları takip edilmiş olup, ürünün üretim güvenlik gereksinimleri sağlanmıştır.

Kondenser kapakları döküm, taşıyıcı perdeler ve aynalar korozyona karşı dayanıklı malzemeden, ürünün sızdırmazlık niteliği kauçuk ağırlıklı özel materyal ile sağlanmıştır.

Kondenser gaz giriş ve çıkış materyalleri üzerinde, donanımın istihdam edileceği sistem üzerine bağlantısını kolaylaştırmak için bakır bağlantı materyalleri donanım üzerinde bırakılmıştır.

Su giriş çıkış bağlantıları isteğe bağlı şekilde dişli ya da kaynaklı veya flanşlı olarak yapılabilmektedir. 

Üretilen tüm Shell &Tube tip kondenserlerin su tarafı 10 bar, gaz tarafı 30 bar basınç altında sızdırmazlık testine tabi tutulmaktadır.

 

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

0212 4932540

MAIL

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

CEP TELEFONU

0542 7454508