Ürünlerimiz

Firmamızın ürünleri

Shell &Tube Tip Evaporatörler

Shell &Tube Evaporatörler endüstriyel soğuk su üretici ünitelerde, glikol çözeltilerinin soğutmasında kullanılır.

NSE Serisi  - Shell & Tube Tip Evaporatörler  5 kW/h  ilâ 1350 kW/h kapasite aralığında tek veya çift soğutma devreli olarak imal edilebilmektedir.

Katalog da bulunmayan kapasiteler için lütfen firmamızla bağlantıya geçiniz.

Eşanjör ısı transfer boruları, akışkan geçiş aynalarına makineto sıkıştırma tekniği kullanılarak sızdırmazlık gereksinimleri sağlanmaktadır.

Evaporatörler, içten yiv geometrisine sahip, ısı iletkenliğini maximum noktaya yükseltmek amacı ile özel olarak üretilmiş ısı transfer materyalleri kullanılarak ve materyaller U firkete şeklinde tespit edilip amacına en mükemmel şekilde hizmet edecek nitelikte tasarlanmıştır.

Ürünün kendine has özel tasarımı, gövde çelik cıvata bağlantıları sökülerek, bakım ve onarımın kolayca yapılabilmesine olanak sağlar niteliktedir.

Dizayn, İmalat ve test kontrollerinde uluslararası kalite ve güvenlik standartları takip edilerek, ürünün uygun güvenlik gereksinimleri sağlanmaktadır.

Ürün üzerinde ısı transfer işlevini tertip eden materyaller bakır olup, akışkan geçişini ve dağılımını tertip eden ayna gövdesi ve kapak malzemesi karbon çeliktir.

Su geçiş perdeleri yüksek sıcaklığa karşı dayanıklı materyalden, sızdırmazlık ekipmanları (Contalar) ise, asbestsiz materyal kullanılarak sızdırmazlık işlevi sağlanmaktadır.

Evaporatör gaz giriş ve çıkış materyalleri üzerinde, donanımın istihdam edileceği sistem üzerine bağlantısını kolaylaştırmak için bakır bağlantı materyalleri donanım üzerinde bırakılmıştır.

Su giriş çıkış bağlantıları müşteri isteğine bağlı şekilde dişli ya da kaynaklı veya flanşlı olarak yapılabilmektedir.

İsteğe bağlı şekilde imalat sırasında su giriş / çıkış bağlantıları istenen yöne tertiplenebilmektedir. 

Üretilen tüm shell & tube tip evaporatörlerin su tarafı 10 bar, gaz tarafı 30 bar basınç altında sızdırmazlık testine tabi tutulmaktadır.

 

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

0212 4932540

MAIL

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

CEP TELEFONU

0542 7454508