Hizmetlerimiz

Firma olarak sunduğumuz hizmetler

 

NATUREL SOĞUTMA ISITMA MAKİNA VE TERMİK CİHAZLAR TİCARETİ kalite anlayışını, benimsediği müşteri memnuniyeti politikasını, tüm faaliyet alanlarında olduğu gibi mekanik revizyon alanında müşterilerine göstermektedir. Mekanik revizyon hizmeti genel işleyiş detaylarımız aşağıda belirtilmiştir.

Sample Image

Arızalı kompresör mekanik atölyemize alınır ve teknik ekibimiz tarafından demonte edilir. Demontaj işlemi esnasında dijital fotoğraf makinesi ile resimler çekilir, demontaj ana hatları kameraya alınır. 

Sample Image

Sökülen mekanik parçalar (biyel kolları, pistonlar, krank vs.) teknik ölçümlere tabi tutulur. Sökülen mekanik parçaların fabrika aşınma limitleri dahilinde olup olmadığı kontrol edilir.

Sample Image

Arıza veya aşınma tespit edilen parçaların resimleri çekilir ve teknik rapor hazırlanarak müşteriye CD'ye kayıt/mail yoluyla ulaştırılır.Müşteriye Kompresör Mekanik Overhaul teklifi beraberinde sunulur.

Sample Image

Aynı şekilde montaj esnasında resimler çekilir kamera görüntüleri alınır ve kompresör toplanır. Toplama işlemi tamamlanan kompresör test stantında çalıştırılır. Amper kontrolü, meger testi, yağlama basınç kontrolü yapılır. Titreşim testleri, detaylı stator kontrolleri yapılır.

Test bölümünde yapılan tüm ölçüm ve kontrol sonuçları Kontrol Cetveline ve bilgisayara kayıt edildikten sonra boyama bölümüne alınır. Kompresör boyama işlemi öncesinde kompresöre azot gazı basılarak kaçak kontrolü yapılır. Kaçak olmadığından emin olunduktan sonra kompresörler boyanır.

Kompresörlerin değiştirilen parçaları ve yapılan ölçüm sonuçlarının yer aldığı Kontrol Cetveli revizyonu tamamlanan kompresör ile birlikte müşterilerimize teslim edilir.

 

Sample Image

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

0212 4932540

MAIL

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

CEP TELEFONU

0542 7454508