Ürünlerimiz

Firmamızın ürünleri

Su Soğutmalı Chiller Gruplar

Su soğutmalı gruplarımız 5 kW/h  ilâ  3827 kW/h kapasite aralığında üretilebilmektedir.

İşletmelerdeki mevcut kapasite ihtiyacına bağlı olarak kapasite kontrollü imal edilebilmektedir.

İhtiyaç duyulan kapasitelerin tam olarak tespit edilmesine yönelik danışmanlık hizmeti firmamız tarafından müşterilerimize sunulmaktadır.

Ürün hazırlandıktan sonra çalışır vaziyette hizmet vermek üzere firmamız teknisyenleri tarafından hazırlanarak teslimat yapılmaktadır.

Daha yüksek kapasite ihtiyaçları için lütfen firmamızla bağlantıya geçiniz.

Soğutma Devresinde Kullanılan Başlıca Elemanlar : Compressör, Condenser, Evaporatör, Drayer filtre, Solenoid Valf, Refrigerant akış gözlem camı, Expansion valf, AYB.Kombine prosestat, Refrigerant Basınç Manometre Saatleri, Soğutma Valfleri, Su akış kontrol otomatiğidir.

Kompresör: Soğutma sistemi çalışma şartlarına uygun olarak seçilen kompresör, tam kapasite veya kapasite kontrollü olarak kullanılabilmektedir.

Çalışma şartları dahilindeki dış hava sıcaklığı , su giriş/çıkış sıcaklığı verilerine bağlı olarak kompresör tipi ve modeli değiştirilebilmektedir.

Evaporatör: Evaporatörler içten yivli özel geometrili ısı transfer borularının U firkete dizilişi şeklinde tasarlanmıştır. Tasarımı sayesinde çelik cıvata bağlantıları sökülerek, bakım ve onarımı kolayca yapılabilmektedir.

Kondenser: Kondenser ısı transfer boruları dıştan yivli, bakır ısı transfer boruları kullanılarak dizayn edilmiştir. Çalışma şartlarına bağlı olarak ısı transfer boruları paslanmaz olarak da imal edilebilmektedir. 

Kondenser kapakları dökme demir, Aynalar karbon çeliği ve taşıyıcı perdeler ısı ve  su korozyonuna karşı dayanıklı malzemeden mamül olup, 

Sızdırmazlık malzemeleri olan kapak contaları ise, özel üretim kauçuk conta kullanılarak cihaz üzerinde sızdırmazlık sağlanmıştır.

Elektrik Panosu: Elektrik panoları, elektronik kart sistemini içermez , sistemin

güvenliği için yeterli miktarda kontaktör, sigorta mevcuttur ve işletme dahilinde

bulunan yetkili elektrik teknisyenleri tarafından kolayca müdahale edilebilir niteliktedir.

Pano güç ve kumanda tarafları sistemin güvenle çalışmasını sağlayacak şekilde iki kısımdan oluşur.

Teknik Servis: Cihazlarımızın bakım ve onarım hizmeti firmamız tarafından verilmekte olup, günümüzün ulaşım imanları dahilinde yurt içinde 12 saat, yurt dışında ise azami 48 saat içinde sistemde olabilecek her hangi bir teknik arızaya firmamızın teknik personeli tarafından müdahale edilebilmektedir.

 

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

0212 4932540

MAIL

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

CEP TELEFONU

0542 7454508