Hizmetlerimiz

Firma olarak sunduğumuz hizmetler

Sample Image

Soğutma gurubu genel revizyon işlemleri marka gözetmeksizin bütün soğutma guruplarına uygulanmaktadır. Her marka soğutma gurubunun yenileme işlemleri firmamızın uzman teknik kadrosu ile gerçekleştirilir.Yapılan işler için firmamız tarafından işletme hataları hariç (1 ) bir yıl süre ile garanti verilir.

Sample Image

Cihazlar üzerinde gerçekleştirilen uygulama sonucunda,cihazın katalog değerlerinde belirtilen C.O.P değerlerinin cihaza kazandırılması amaçlanmaktadır. Bu uygulamadaki ana hedefimiz en az enerji sarfiyatı ile, elde edile bilecek en yüksek soğutma kapasitesini elde etmektir.

Sample Image

Soğutma gurubu revizyon işlemlerindeki ana kriterimiz soğutma gurubunun üretim yılından ziyade, genel çalışma saatidir. 10 ila 15 yıl gibi çalışma sürelerine sahip bu cihazlar üzerinde gerçekleştirmiş olduğumuz gurup revizyon işlemi sonucunda,revizyonu yapılmış cihazların,elektrik tüketiminin cihazın katalog değerlerine düşmesi sağlanmakta olup aynı zamanda soğutma kapasitesinin de katalog değerlerine ulaşması sağlanmış olunmaktadır.Yenileme amaçlı gerçekleştirilen gurup revizyon işlemi sonrasında soğutma guruplarının mekanik,elektrik ve elektro mekanik kısımlarının yanı sıra görüntüleri bile yeni alınmış soğutma guruplarından farksız hale gelmektedir.

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

0212 4932540

MAIL

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

CEP TELEFONU

0542 7454508